Alvarak Cukrářská karta

Alvarak Cukrářská karta Univerzální ohebná stěrka na těsto, či krém. Pomocí této pomůcky můžeme stírat těsto a krém, či... více informací »
Alvarak Cukrářská karta
46 Kč
Ověřit dostupnost
Alvarak Cukrářská karta Univerzální ohebná stěrka na těsto, či krém. Pomocí této pomůcky můžeme stírat těsto a krém, či...

Alvarak Cukrářská karta

Univerzální ohebná stěrka na těsto, či krém. Pomocí této pomůcky můžeme stírat těsto a krém, či rozkrajovat tuhé těsto na menší dílky. Vhodná pro praváky i leváky. S praktickým otvorem pro zavěšení.

Rozměr: 13 x 9 cm

Barva: tyrkysová

Materiál: plast (vhodný do myčky nádobí)

 

Hodně žádaný produkt lze sehnat již dnes tu na webu umístěný v rubrice cukrářské stěrky a karty. Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Tento vyjímečný výrobce Hospodynkam.cz vyrábí prvotřídní produkty.! To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také více produktů značky Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční kousek Alvarak Cukrářská karta od značky s dlouholetou historií Hospodynkam.cz jde pořídit online napořád výhodně. Stojí teď u nás 46 Kč.