Alvarak Dortová fontána barevná 6cm, 4ks

Alvarak Dortová fontána barevná 6cm, 4ks Fontánu stačí zapíchnout do dortu špičkou a horní okraj zapálit, poté vytvoří efekt... více informací »
Alvarak Dortová fontána barevná 6cm
Alvarak Dortová fontána barevná 6cm, 4ks Fontánu stačí zapíchnout do dortu špičkou a horní okraj zapálit, poté vytvoří efekt...

Alvarak Dortová fontána barevná 6cm, 4ks

Fontánu stačí zapíchnout do dortu špičkou a horní okraj zapálit, poté vytvoří efekt zářících a chrlících jisker pro jedinečnou atmosféru.

Svíčka hoří cca 30 sekund.

 

Výška: 6 cm

Balení: 4 kusy 

Barva: červená s bílými puntíky, černá s barevnými hvězdami, bílá s barevnými puntíky, bílá s barevnými proužky

Upozornění: používat na volném prostoru, dále od hořlavých předmětů.

 

Pro narozeninovou party nabízíme také nafukovací balónky.

 


Akční a ve slevě produkt máte možnost najít již dnes tady na našich stránkách ve známé rubrice dortová fontána! Nyní můžete najít další kusy z této známé rubriky v akci! Oblíbený dodavatel Hospodynkam.cz vám může nabídnout vynikající produkty. za příznivou cenu. To není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od výrobce Hospodynkam.cz. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Alvarak Dortová fontána barevná 6cm, 4ks od výrobce se skvělou pověstí Hospodynkam.cz je dostupný zrovna dneska napořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 62 Kč.