Fitkoření.cz - koření z celého světa

Babylonský pepř

Tento designový výrobek Babylonský pepř od našeho předního výrobce Koření Králů pohodlně získáte v naší online nabídce za báječnou cenu. Zrovna teď v akci za 35 Kč.
EAN: 8595666215797
Babylonský pepř 25

Babylonský pepř

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
25 g
35 Kč
140.0 Kč

mlýnek
35 g
79 Kč
225.7 Kč

velký sáček 
250 g
270 Kč
108.0 Kč

kilogram
1000 g
600 Kč
60.0 Kč

směs do mlýnků na koření inspirovaná arabskou a perskou kuchyní. Koření je namícháno z pikantního černého a zeleného pepře a chilli. Ostré koření je doplněno sladce vonícím kořením koriandr, nové koření, citronová kůra a skořice. Výsledná směs je sladce vonící a pikantní chuti. Babylonský pepř se nejvíce osvědčil do rýže, zeleninových směsí nebo na kuřecí maso.
Složení: černý a zelený pepř, koriandr, citronová kůra, skořice, nové koření, chilli.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.