Barva ve spreji Sametový efekt Zlatá 400ml

Barva ve spreji Sametový efekt Zlatá 400ml Bez azobarviv Sametový sprej na bázi kakaového másla je určen k vytvoření sametového... více informací »
Barva ve spreji Sametový efekt
Barva ve spreji Sametový efekt Zlatá 400ml Bez azobarviv Sametový sprej na bázi kakaového másla je určen k vytvoření sametového...

Barva ve spreji Sametový efekt Zlatá 400ml

Bez azobarviv

Sametový sprej na bázi kakaového másla je určen k vytvoření sametového efektu na mražených dortech, mousse cake, či zákuscích.

Na extrémně zchlazeném dortu vytvoří sametový povrch, který působí velice efektním dojmem.

Barva neobsahuje azobarviva (látky, které mohou nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí).

 

Návod k použití:

nádobku necháme minimálně 2 hodiny před použitím nahřát při pokojové teplotě okolo 25°C – je to z důvodu rozehřátí kakaového másla a jeho následné snadné aplikaci na stříkaný povrch. Takto nahřátou barvou důkladně protřepeme a nastříkáme na povrch hodně studeného (lépe zmrzlého) dortu ve vzdálenosti 25-30 cm. Po použití je nutné vypláchnout trysku pod horkou vodou, aby se v ní neusazovalo kakaové máslo.

Upozornění: na dorty extrémně mražené (-40°C) barvu nelze aplikovat. vlivem extrémního zmražení barva k dortu nepřilne a odlupuje se. Lepší je tedy mít dort mírně zmražený, anebo jen hodně podchlazený.

 

Složení: 

kakaové máslo, slunečnicový olej, barvivo (E171, E172)

Obsah balení: 400 ml

Barva: zlatá žlutá

sametový sprej zlato

Neodolatelný produkt Barva ve spreji Sametový efekt Zlatá 400ml od známého předního výrobce Hospodynkam.cz máte možnost koupit nyní ve výhodné akci. Aktuálně stojí u nás 528 Kč.