Fitkoření.cz - koření z celého světa

BBQ Korea 350 g

Nejprodávanější produkt BBQ Korea 350 g od dodavatele kvalitních produktů Koření Králů jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za akční cenu! Stojí teď u nás 280 Kč.
EAN: 8595666235849
BBQ Korea 350

BBQ Korea

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
35 g
30 Kč
85,7 Kč

velký sáček 
350 g
250 Kč
71,4 Kč

kilogram
1000 g
400 Kč
40.0 Kč

Složení: česnek, sezam, chilli vločky, hořčice, paprika, třtinový cukr, dehydrovaná sojová omáčka (SÓJOVÉ boby, PŠENICE, sůl), zázvor

Speciální edice koření na grilovací sezónu.
Koření na korejské barbecue jsme namíchali z tradičních surovin korejské kuchyně, a to chilli vloček (gochugaru), sezamu, česneku a nezbytné sojové omáčky.
Připravte marinádu z koření, oleje, vody a kapkou octa. Krátce marinujte kousky masa (kuřecí, vepřové, hovězí) a zprudka ugrilujte.
Čím se liší korejské barbecue od texaského?
Korejské barbecue a texaské barbecue jsou zcela odlišné způsoby přípravy masa. Korejské barbecue se obvykle vyrábí z tenkých plátků masa, které se grilují na grilu nebo pánvičce. Maso se marinuje v jemných omáčkách s rýžovým octem, sezamovým olejem, chilli vloček a paprikou a podává se s rýží a zeleninou. Na druhé straně, texaské barbecue se většinou připravuje z celých kusů masa, jako jsou plece nebo žebra. Maso se nejprve osolí a poté se pomalu griluje na dřevěném uhlí nebo v kouři při nízkých teplotách po dlouhou dobu, aby se dosáhlo měkké a šťavnaté konzistence. Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma stylů barbecue je tedy způsob přípravy masa a použití omáček. Korejské barbecue je rychlejší a má jemnější chuť. Na druhé straně se texaské barbecue vyznačuje nízkými teplotami a dlouhou dobou vaření, což umožňuje uvolnit více chuti z masa.