Fitkoření.cz - koření z celého světa

BYLINCA Doplněk stravy: Kolagenový drink 360g, mango

Unikátní a oblíbený produkt BYLINCA Doplněk stravy: Kolagenový drink 360g, mango od kvalitního výrobce BYLINCA můžete koupit ještě dnes za příznivou cenu. Výhodně za cenu 420 Kč.
EAN: 8594215584193
BYLINCA Doplněk stravy: Kolagenový drink
Ověřit dostupnost
Značka: BYLINCA
420

BYLINCA DOPLŇKY STRAVY PRO PODPORU TVÉHO TĚLA

 

Instantní kolagenový drink se sladidlem

Hmotnost: 360g / 45 dávek

Doporučené denní dávkování: 8g prášku důkladně rozpusťte ve sklenici vody a vypijte. Případné nerozpuštěné sraženiny nejsou závadou. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení: Hydrolyzovaný kolagen (kolagenní peptidy) vepřového původu 6000mg, kyselina citronová – regulátor kyselosti, Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 100mg, aroma mango, sladidlo steviol glykosidy z rostliny stevia

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, temnu, při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

 

S BYLINKAMI TO UMÍME!

 Příběh bylinkové směsi

JEŠTĚ NÁS NEZNÁTE?  

Přírodní čajové směsi pro Vás připravujeme na jižní Moravě od roku 2017. Jsme jedna rodina, akční tým, který vylepšuje a pečuje o kvalitu každého pokladu, který opustí naši výrobu. Nad voňavým šálkem bylinkového čaje z našich originálních receptur jsme se rozhodli přeměnit touhy po výjimečných chvílích s bylinkami ve skutečnost a dali jsme tak vzniknout našemu ráji jménem BYLINCA. Základem jsou kvalitní suroviny, zapálený tým lidí i tradiční práce, kdy se vše ručně míchá, navažuje, etiketuje i balí na cestu k vám. Dopřáváme chuťovým pohárkům zážitek v každém šálku a děláme co nás baví – produkty, které Chutnají na první pohled.