Carla Pravá mléčná čokoláda

Pravá čokoláda Carla - mléčná 250g Český výrobek Pravá mléčná čokoláda v peckách je vhodná pro přípravu pralinek nebo... více informací »
Carla Pravá mléčná čokoláda
Pravá čokoláda Carla - mléčná 250g Český výrobek Pravá mléčná čokoláda v peckách je vhodná pro přípravu pralinek nebo...

Pravá čokoláda Carla – mléčná 250g

Český výrobek

Pravá mléčná čokoláda v peckách je vhodná pro přípravu pralinek nebo jako poleva na zákusky a dorty.

Použití: požadované množství rozpustit při 45-50°C, poté za stálého míchání ochladit na cca 27°C a znovu zahřát na 29-30°C a použít.

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (sójový lecitin a polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagaskar. 

Uchovávat v suchu do 20°C

Hmotnost: 250 g 

 

Recept pro inspiraci:

Modelovací čokoláda

Suroviny: 600g čokolády, 200g glukózy, 80g cukerného rozvaru

Postup: Postup: čokoládu rozpustíme, přidáme ostatní suroviny, vymícháme do hladké hmoty a necháme uležet 24 hodin. S čokoládou pracujeme na silikonové podložce nebo pergamenovém papíře či foli. Dlouhým zahřívám v ruce se rozpouští.

Takto připravená hmota je vhodná k tvarování i potahování dortů, také k výrobě jedlých dekorací či soch.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  2509 kJ / 603 kcal

tuky  43,8 g / z toho nasycené mastné kyseliny 27,4 g

sacharidy 46,3 g / z toho cukry 45,6 g

vláknina 1,8 g

bílkoviny  5,1 g

sůl 0,15 g


Hodně prodávaný kus Carla Pravá mléčná čokoláda máte možnost koupit bezstarostně tady na stránkách ve známé kategorii čokoláda s cukrem. Prozkoumejte ostatní produkty ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu. Populární dodavatel Hospodynkam.cz pro své zákazníky dodává kvalitní produkty.! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na více kousků od dodavatele Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Designový produkt Carla Pravá mléčná čokoláda od přední společnosti Hospodynkam.cz můžete najít momentálně na našich stránkách za akční cenu. Nyní můžete mít za 60 Kč.