Fitkoření.cz - koření z celého světa

Česnek granulovaný

Kvalitní a velmi žádaný produkt Česnek granulovaný od značky s dlouholetou tradicí Koření Králů získáte právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Teď v akci 270 Kč.
EAN: 8595666241888
Česnek granulovaný 350

Česnek granulovaný

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
35 g
30 Kč
85.7 Kč

malá kořenka
50 g
50 Kč
100.0 Kč

velký sáček 
350 g
230 Kč
65.7 Kč

velká kořenka
350 g
270 Kč
77.1 Kč

kilogram
1000 g
330 Kč
33.0 Kč

Použití v kuchyni: univerzální použití na maso, zeleninu, do polévek, omáček i pomazánek (více)
Česnek drcený prosívaný na rozměr 0,5 – 1 mm. Malé kousky česneku jsou skvělé do omáček, pomazánek i salátů. Granulovaný česnek se často používá při přípravě vlastních kořenících směsí.

Anglický název: garlic
Latinské jméno: Allium sativum
Používaná část rostliny: cibule
Chuť a vůně: typická, ostře aromatická, se stopami po síře
Zeměpisný původ: střední východ (Orient)
Použití česneku v kuchyni
Česnek je jedno z nejpoužívanějších koření v česné i evropské kuchyni. Česká kuchyně ho často kombinuje s majoránkou a kmínem do bramborových jídel. Italská s oreganem a rajčaty na těstoviny i pizzu. Řecká kuchyně používá česnek s tymiánem a jogurtem do tzatziků. Francouzská kuchyně na dušená i pečená masa v kombinaci s lilkem, paprikou a bylinkami.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.