Fitkoření.cz - koření z celého světa

Česnek plátky

Tento nejprodávanější kus Česnek plátky od společnosti s předním postavením na trhu Koření Králů seženete u nás výhodně. Teď za akční cenu 26 Kč.
EAN: 8595666211607
Česnek plátky 20

Česnek plátky

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
20 g
26 Kč
130.0 Kč

velký sáček 
200 g
200 Kč
100.0 Kč

kilogram
1000 g
330 Kč
33.0 Kč

Použití v kuchyni: univerzální použití na maso, zeleninu, do polévek, omáček i pomazánek (více)
Česnek krájený na plátky o síle přibližně 0,5 mm. Obsahuje velké množství silic, které zaručují plnou chuť a bohaté aroma. Před použitím doporučujeme česnek nechat namočený alespoň 30 minut, aby změkl a rozvinulo se jeho aroma. Plátky česneku jsou skvělé do omáček nebo na maso při pečení.

Anglický název: garlicLatinské jméno: Allium sativumPoužívaná část rostliny: cibuleChuť a vůně: typická, ostře aromatická, se stopami po sířeZeměpisný původ: střední východ (Orient)
Použití česneku v kuchyni
Česnek je jedno z nejpoužívanějších koření v česné i evropské kuchyni. Česká kuchyně ho často kombinuje s majoránkou a kmínem do bramborových jídel. Italská s oreganem a rajčaty na těstoviny i pizzu. Řecká kuchyně používá česnek s tymiánem a jogurtem do tzatziků. Francouzská kuchyně na dušená i pečená masa v kombinaci s lilkem, paprikou a bylinkami.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.

Nevíte kde koupit koření česnek plátky? Podívejte se na mapu, a najděte nejbližšího prodejce.