Fitkoření.cz - koření z celého světa

Česneková sůl

Zajímavý výrobek Česneková sůl od našeho známého výrobce Koření Králů lze nakoupit zde nyní téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 21 Kč.
EAN: 8595666215629
Česneková sůl 65

Česneková sůl

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
65 g
21 Kč
32.3 Kč

mlýnek
90 g
58 Kč
64.4 Kč

velký sáček 
650 g
120 Kč
18.5 Kč

kilogram
1000 g
150 Kč
15.0 Kč

Směs soli, česneku a medvědího česneku je výborná na dochucení polévek, grilovaného masa nebo třeba salátů. Sůl velmi snadno absorbuje okolní vůně a chutě, proto je ideálním „nosičem“ jemné chuti a aroma česneku a medvědího česneku bez nepříjemné ostrosti.
Česneková sůl je připravená do mlýnků na koření, protože při mletí se drtí velké kousky česneku a uvolňují svoje aroma.
Na výrobu česnekové soli používáme velké krystaly rakouské kamenné soli, prosívané a čištěné, aby neobsahovali solný prach.
Složení: sůl, česnek, medvědí česnek, kurkuma

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.