Fitkoření.cz - koření z celého světa

Chilli sůl

Povedený produkt Chilli sůl originál od výrobce Koření Králů můžete nakoupit zde nyní za nejnižší cenu. Právě teď jen za 58 Kč.
EAN: 8595666255632
Chilli sůl 90

Chilli sůl

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
70 g
21 Kč
30.0 Kč

mlýnek
90 g
58 Kč
64.4 Kč

velký sáček 
700 g
120 Kč
17.1 Kč

kilogram
1000 g
150 Kč
15.0 Kč

Hrubá směs připravená do mlýnků. Sůl velmi snadno absorbuje okolní vůně a chutě, proto je ideálním „nosičem“ jemné chuti a aroma chilli a papriky bez nepříjemného pálení. Chilli sůl je výborná na dosolení grilovaného masa, hranolků nebo minutek.
Chilli sůl je připravená do mlýnků na koření, protože při mletí se drtí velké kousky chilli a uvolňuje svoje aroma.
Na výrobu chilli soli používáme velké krystaly rakouské kamenné soli, prosívané a čištěné, aby neobsahovali solný prach.
Složení: hrubozrnná sůl, chilli, paprika

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.