Fitkoření.cz - koření z celého světa

Chlebové koření

Super produkt Chlebové koření od známého výrobce Koření Králů k dostání na našich stránkách teď skutečně výhodně! Nyní získáte od 47 Kč.
EAN: 8595666225505
Chlebové koření 40

Chlebové koření

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
26 Kč
86.7 Kč

malá kořenka
40 g
47 Kč
117.5 Kč

velký sáček 
300 g
180 Kč
60.0 Kč

velká kořenka
300 g
220 Kč
73.3 Kč

kilogram
1000 g
340 Kč
34.0 Kč

Je to přírodní směs koření do domácího chleba a pečiva. Doporučené dávkování je 2 lžičky na 1 kg mouky. Chleba nebo pečivo můžeme ještě dochutit a dozdobit například kmínem, mákem, sezamem nebo černuchou.

Základem dobrého těsta je dostatečné zrání těsta, při kterém těsto kyne a fermentuje. Fermentace pomáhá rozkládat dlouhé řetězce škrobu a těsto se stává stravitelnější a zdravější. Těsto na chleba je proto ideální připravovat s předstihem a dát mu čas. Nejlepší je, nechat těsto v lednici klidně 24 hodin.
Složení: kmín, koriandr, černucha, fenykl

Nádherný, voňavý pecen chleba. Díky dlouhému zrání je stravitelnější, zdravější pro naši mikroflóru a teoreticky vydrží déle. V praxi byl vždy sněden do druhého dne.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.