Fitkoření.cz - koření z celého světa

Cibule smažená

Tento velmi žádaný výrobek Cibule smažená od našeho známého výrobce Koření Králů jde koupit právě teď v nabídce napořád výhodně! Nabídky od 45 Kč.
EAN: 8595666221521
Cibule smažená 25

Smažená cibule

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
20 g
25 Kč
125.0 Kč

malá kořenka
25 g
45 Kč
180.0 Kč

velký sáček 
200 g
190 Kč
95.0 Kč

velká kořenka
200 g
230 Kč
115.0 Kč

kilogram
1000 g
290 Kč
29.0 Kč

 
Smažená cibule je připravená na bramborové nebo hrachové kaše. Výborně se hodí na dochucení vařených nebo pečených brambor, omelet a jiných vaječných jídel. Můžeme ji podávat i k pečeným masům. Smažená cibulka je připravována podle klasického receptu na přípravu aromatické a křupavé cibulky. Čerstvá bílá cibule se nakrájí na pravidelné plátky, rychle se obalí hladké mouce a ihned se osmaží dozlatova. Mouka vytvoří křupavou kůrku a cibule nesaje tolik oleje. Při průmyslovém zpracování smažené cibule se používají odstředivky na přebytečný olej. Proto je naše cibulka možná méně aromatická než čerstvě usmažená, zato obsahuje o polovinu méně oleje.

Složení: cibule, rostlinný olej, PŠENIČNÁ mouka, sůl.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.