Fitkoření.cz - koření z celého světa

Citronová kůra

Hodně prodávaný produkt Citronová kůra od výrobce se skvělou pověstí Koření Králů máte možnost najít aktuálně na webu skutečně výhodně! Právě teď za cenu 250 Kč.
EAN: 8595666231049
Citronová kůra 300

Citronová kůra mletá

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
35 Kč
116.7 Kč

malá kořenka
40 g
53 Kč
132.5 Kč

velký sáček 
300 g
250 Kč
83.3 Kč

velká kořenka
300 g
290 Kč
96.7 Kč

kilogram
1000 g
380 Kč
38.0 Kč

 
Jemně mletá kůra španělských citronů se používá při přípravě dezertů a čajového pečiva. Citronovou kůru můžeme přidat i k mořským rybám nebo ke kuřecímu masu. Citronová kůra pochází z citronů pěstovaných speciálně pro kůru. To znamená bez použití chemických látek, kterými se chrání plod před vysycháním a plísněmi. Naše citronová kůra má světle žlutou barvu, protože neobsahuje síru pro stabilizaci barvy.

Klasický britský dezert ze zbylého mazance, jablek, smetany, vajíček, skořice a citronové kůry. Mimo sezónu velikonoc můžeme použít vánočku nebo toustový chléb.
Kynutý koláč s tenkou tvarohovou vrstvou, nakyslími švestkami a drobenkou z másla, cukru a perníkového koření.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.