Fitkoření.cz - koření z celého světa

Citronová kůra

Tento velmi žádaný produkt Citronová kůra s pečetí kvality od značky Koření Králů lze koupit právě za akční cenu! Nyní pořídíte za 380 Kč.
EAN: 8595666291043
Citronová kůra 1

Citronová kůra mletá

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
35 Kč
116.7 Kč

malá kořenka
40 g
53 Kč
132.5 Kč

velký sáček 
300 g
250 Kč
83.3 Kč

velká kořenka
300 g
290 Kč
96.7 Kč

kilogram
1000 g
380 Kč
38.0 Kč

 
Jemně mletá kůra španělských citronů se používá při přípravě dezertů a čajového pečiva. Citronovou kůru můžeme přidat i k mořským rybám nebo ke kuřecímu masu. Citronová kůra pochází z citronů pěstovaných speciálně pro kůru. To znamená bez použití chemických látek, kterými se chrání plod před vysycháním a plísněmi. Naše citronová kůra má světle žlutou barvu, protože neobsahuje síru pro stabilizaci barvy.

Klasický britský dezert ze zbylého mazance, jablek, smetany, vajíček, skořice a citronové kůry. Mimo sezónu velikonoc můžeme použít vánočku nebo toustový chléb.
Kynutý koláč s tenkou tvarohovou vrstvou, nakyslími švestkami a drobenkou z másla, cukru a perníkového koření.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.