Fitkoření.cz - koření z celého světa

Čokoládová dekorace Jednorožci 8ks

Kvalitní a žádaný výrobek Čokoládová dekorace Jednorožci 8ks od výrobce se skvělou pověstí Hospodynkam.cz je k dispozici u nás právě za výprodejovou cenu! V akci od 88 Kč.
EAN: 4064285106464
Čokoládová dekorace Jednorožci

Čokoládová dekorace Jednorožci 8ks

Čokoládoví jednorožci jsou určeny ke zdobení cukrářských výrobků. Ideální jsou pro dívčí dorty.

 

Dekorace je balena v plastovém blistru a uzavřena v papírové krabičce, čímž by měla být zajištěna dostatečná ochrana před rozlámáním při přepravě, ale i přesto doporučujeme osobní odběr tohoto produktu, neboť deformace během přepravy není vyloučena.

Pro ještě lepší manipulaci při zdobení můžete vložit plato se smajlíky na 30 minut do chladničky, lépe se pak budou vyjímat z blistru ven.

 

Rozměr dekorace: 3 – 3,5 cm x 3,8 cm

Balení obsahuje: 6 x jednorožce, 2x duhu

Hmotnost: 18 g

 

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátor SÓJOVÝ lecitin, vápenaté soli mastných kyselin, přírodní vanilkové aroma, kakaová hmota, odtučněný kakaový prášek, extrakt spirulina, barvivo (E101, E 120, E163, E170, E172.). Může obsahovat stopy ořechů. 

Uchovávat v suchu a chladu.

 

Upozornění: vzhledem ke křehkosti dekorace doporučujeme osobní odběr tohoto produktu. V případě, že dekorace dorazí rozlámaná, je nutné uplatnit reklamaci přímo u přepravce. Před expedicí je každý kus kontrolován a balen tak, aby k poškození nedošlo, ale poškození při přepravě nelze vyloučit.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  2386 kJ / 570 kcal

tuky  40 g / z toho nasycené mastné kyseliny 22 g

sacharidy 61 g / z toho cukry 55 g

bílkoviny  6,7 g

sůl 0,2 g