Fitkoření.cz - koření z celého světa

Čokoládová dekorace Kytičky fialové 8ks

Tento neodolatelný výrobek Čokoládová dekorace Kytičky fialové 8ks od společnosti se zárukou kvality Hospodynkam.cz můžete získat tady teď skutečně levně! Levně za 53 Kč.
EAN: 13851723
Čokoládová dekorace Kytičky fialové

Čokoládová dekorace Kytičky fialové 8ks

Pro jednodušší zdobení dortů – především těch krémových – můžeme použít dekoraci z bílé čokolády v podobě roztomilých fialových kytiček. Čokoláda má lahodnou chuť a navíc báječně vypadá. Dorty budou rychle a velmi efektivně nazdobeny. S čokoládovou dekorací to zvládne i úplný začátečník.

 

Kytičky jsou vloženy do plastového blistru pro snadnou manipulaci. Doporučujeme plato s dekorací před zdobením vložit na 30 minut do chladničky, poté opatrně vyloupnout z blistru ven. Lepší je zatlačit pomalu ze spodu blistru na dekoraci a opatrně ji uvolnit, až sama vyskočí.

 

Průměr kytičky: 2,5 cm

Balení obsahuje: 8 kusů kytiček

Barva: fialová

 

 

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor (E322 sójový lecitin, E470a), přírodní vanilkové aroma, barvivo extrakt spirulina, barvivo (E101, E120, E163, E170). Může obsahovat stopy ořechů.

Uchovávat v suchu a chladu.

 

Upozornění: vzhledem ke křehkosti dekorace doporučujeme osobní odběr tohoto produktu. V případě, že dekorace dorazí rozlámaná, je nutné uplatnit reklamaci přímo u přepravce. Před expedicí je každý kus kontrolován a balen tak, aby k poškození nedošlo, ale poškození při přepravě nelze vyloučit.