Fitkoření.cz - koření z celého světa

Čokoládová dekorace Kytičky žluté 8ks

Tento designový produkt Čokoládová dekorace Kytičky žluté 8ks od značky s dlouholetou tradicí Hospodynkam.cz jednoduše seženete v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 53 Kč.
EAN: 13851721
Čokoládová dekorace Kytičky žluté

Čokoládová dekorace Kytičky žluté 8ks

Pro jednodušší zdobení dortů – především těch krémových – můžeme použít dekoraci z bílé čokolády v podobě barevných kytiček. Čokoláda má lahodnou chuť a navíc báječně vypadá. Dorty budou rychle a velmi efektivně nazdobeny. S čokoládovou dekorací to zvládne i úplný začátečník.

 

Kytičky jsou vloženy do plastového blistru pro snadnou manipulaci. Doporučujeme plato s dekorací před zdobením vložit na 30 minut do chladničky, poté opatrně vyloupnout z blistru ven. Lepší je zatlačit pomalu ze spodu blistru na dekoraci a opatrně ji uvolnit, až sama vyskočí.

 

Průměr kytičky: 2,5 cm

Balení obsahuje: 8 kusů kytiček

Barva: žlutá

 

 

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor (E322 sójový lecitin, E470a), přírodní vanilkové aroma, barvivo extrakt spirulina, barvivo (E101, E120, E163, E170). Může obsahovat stopy ořechů.

Uchovávat v suchu a chladu.

 

Upozornění: vzhledem ke křehkosti dekorace doporučujeme osobní odběr tohoto produktu. V případě, že dekorace dorazí rozlámaná, je nutné uplatnit reklamaci přímo u přepravce. Před expedicí je každý kus kontrolován a balen tak, aby k poškození nedošlo, ale poškození při přepravě nelze vyloučit.