Fitkoření.cz - koření z celého světa

Čokoládová dekorace Obrysová srdce růžová 24ks

Unikátní kousek Čokoládová dekorace Obrysová srdce růžová 24ks od značky s dlouholetou tradicí Hospodynkam.cz lze sehnat právě nyní na našich stránkách se slevou! Akční cena od 67 Kč.
EAN: 4064285106273
Čokoládová dekorace Obrysová srdce

Čokoládová dekorace Obrysová srdce růžová 24ks

Čokoládová srdíčka podobná filigránkám jsou vyrobena z vynikající bílé čokolády s extra porcí kakaového másla 33%.

Vhodná jsou jako dekorace valentýnských a svatebních dortů.

Dekorace je balena v plastovém blistru a uzavřena v papírové krabičce, čímž by měla být zajištěna dostatečná ochrana před rozlámáním při přepravě, ale i přesto doporučujeme osobní odběr tohoto produktu, neboť deformace během přepravy není vyloučena.

Pro ještě lepší manipulaci při zdobení můžete vložit plato se srdíčky na 30 minut do chladničky, lépe se pak budou vyjímat z blistru ven.

 

Balení obsahuje: 24 srdíček 

Hmotnost: 28 g

 

Složení: cukr, 33% kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, barvivo (červená řepa), bramborový škrob, přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat stopy sóji a ořechů.

Uchovávat v suchu a chladu.

 

Upozornění: vzhledem ke křehkosti dekorace doporučujeme osobní odběr tohoto produktu. V případě, že dekorace dorazí rozlámaná, je nutné uplatnit reklamaci přímo u přepravce. Před expedicí je každý kus kontrolován a balen tak, aby k poškození nedošlo, ale poškození při přepravě nelze vyloučit.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  2571 kJ / 616 kcal

tuky  42 g / z toho nasycené mastné kyseliny 27 g

sacharidy 48 g / z toho cukry 46 g

bílkoviny  5,3 g

sůl 0,20 g