Čokoládová dekorace Velikonoční zajíci 16ks

Čokoládová dekorace Velikonoční zajíci 16ks Čokoládoví velikonoční zajíčci jsou vynikající ozdobou velikonočních zákusků... více informací »
Čokoládová dekorace Velikonoční zajíci
Čokoládová dekorace Velikonoční zajíci 16ks Čokoládoví velikonoční zajíčci jsou vynikající ozdobou velikonočních zákusků...

Čokoládová dekorace Velikonoční zajíci 16ks

Čokoládoví velikonoční zajíčci jsou vynikající ozdobou velikonočních zákusků a cukroví.

Dekorace je balena v plastovém blistru a uzavřena v papírové krabičce, čímž by měla být zajištěna dostatečná ochrana před rozlámáním při přepravě, ale i přesto doporučujeme osobní odběr tohoto produktu, neboť deformace během přepravy není vyloučena.

Pro ještě lepší manipulaci při zdobení můžete vložit plato se zajíčky na 30 minut do chladničky, lépe se pak budou vyjímat z blistru ven.

 

Rozměr zajíce: 2,5 x 3 cm

Balení obsahuje: 16 zajíčků (zlatý motiv a tmavý motiv se zlatými puntíky)

Hmotnost: 26 g

 

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor sójový lecitin, sušené plnotučné mléko, přírodní vanilkové aroma, barvivo (E171, E172). Min. obsah kakaa 62%. Může obsahovat stopy ořechů.

Uchovávat v suchu a chladu.

 

Upozornění: vzhledem ke křehkosti dekorace doporučujeme osobní odběr tohoto produktu. V případě, že dekorace dorazí rozlámaná, je nutné uplatnit reklamaci přímo u přepravce. Před expedicí je každý kus kontrolován a balen tak, aby k poškození nedošlo, ale poškození při přepravě nelze vyloučit.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  2415 kJ / 577 kcal

tuky  42 g / z toho nasycené mastné kyseliny 25,2 g

sacharidy 39,9 g / z toho cukry 37,2 g

bílkoviny  5,3 g

sůl 0,01 g

Tento žádaný kus Čokoládová dekorace Velikonoční zajíci 16ks od značky s tradicí a dobrou pověstí Hospodynkam.cz máte možnost získat zde nyní téměř zdarma! Aktuálně stojí u nás 98 Kč.