Fitkoření.cz - koření z celého světa

Colour Mill Booster pro zlepšení barvy

Hodně prodávaný produkt Colour Mill Booster pro zlepšení barvy od přední společnosti Colour Mill můžete najít zrovna dnes trvale výhodně! Teď za akční cenu 155 Kč.
EAN: 84492494
Colour Mill Booster pro

Klíčové vlastnosti a výhody Colour Mill Booster

  • Emulguje gelové barvy s máslovými krémy: Colour Mill Booster je řešení pro ty, kteří potřebují, aby se gelové barvy dokonale spojily s potravinami na olejové bázi, jako jsou máslové krémy.

  • Zvýraznění a intenzifikace barev: přidáním Boosteru do Vaší gelové barvy dosáhnete sytějších a zářivějších odstínů s použitím menšího množství barviva.

  • Zlepšení tekutosti čokolády: kromě emulgace gelových barev Booster také zlepšuje tekutost čokolády (podobně jako kakaové máslo), což je obzvláště užitečné při výrobě čokoládových výtvorů.

Jak používat Colour Mill Booster

Použití Colour Mill Boosteru je snadné a intuitivní. Stačí přidat 1 kapku Boosteru na 100 g olejového produktu, který chcete obarvit. Pro emulgaci gelového barviva s čokoládou se doporučuje poměr přibližně 3 díly Boosteru na 1 díl gelu. Před použitím je důležité produkt důkladně protřepat.

#showmore#

Skladování a balení

Colour Mill Booster je dodáván v praktické 20 ml lahvičce. Pro zachování optimální kvality a účinnosti by měl být skladován na chladném suchém místě, mimo přímé sluneční světlo.

Colour Mill Booster představuje revoluci v cukrářském barvení, nabízí snadný způsob, jak zintenzivnit a zlepšit použití klasických gelových barev v kombinaci s potravinami na olejové bázi. Díky tomuto přípravku mohou cukráři a pekaři dosáhnout dokonale zářivých výsledků ve svých máslových krémech, čokoládách a dalších cukrářských výtvorech. Experimentujte s Colour Mill Boosterem a otevřete dveře k neomezeným možnostem v cukrářském barvení.

Složení

Glycerol E422, řepkový olej, emulgátory (E322, E433).