Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření BYLINKY

Ve slevě tento kousek Dárková sada koření BYLINKY od skvělého výrobce Koření Králů lze sehnat momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 280 Kč.
EAN: 8595666282072
Dárková sada koření

Sada pěti nejoblíbenějších bylinkových směsí. Bylinky jsou šetrně zpracované a jsou důstojnou náhradou na sezónní čersvé bylinky. Sady udělá radost každému, kdo miluje voňavé bylinky a lehké jídla s nimi připravené.
Dárková sada obsahuje 80 ml kořenky:Bylinkové máslo – koření s medvědím česnekem do ochucených másel, pomazánek, nebo čerstvých sýrů. Do 100 g másla o pokojové teplotě rozmícháme 1 lžíci koření a můžeme přidat špetku soli. Bylinkové máslo zabalíme do potravinářské fólie a dáme opět do lednice.
Polévkové bylinky – bylinky nejen do polévky, ale i do zeleninových i těstovinových salátů. Zelené bylinky jsou ideální pro dochucení na závěr vaření, protože bylinky při tepelné úpravě hnědnou a ztrácejí chuť.
Bylinkové brambory – směs bylinek, smažené cibule a drcené papriky je výborná na bramborovou kaši a šťouchaných brambor. Skvěle chutná i na vaječných jídlech jako je omeleta nebo mícháná vajíčka.
Provensálské bylinky – aromatická směs bylinek inspirovaná francouzskou kuchyní doplněná voňavou levadulí. Provensálská je výborná na kuřecí maso, ryby nebo do mletých mas.
Pizza – vyvážená směs oregana, bazalky, česneku, papriky a cibule. Koření můžeme přidat do račatového suga nebo jím pospat pizzu. Bylinková směs je výborná i do omáček k těstovinám nebo do náplní lasagní.