Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření ČESKÁ

Povedený kousek Dárková sada koření ČESKÁ od známé značky Koření Králů jednoduše získáte právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 280 Kč.
EAN: 8595666282126
Dárková sada koření

Sada pěti koření na českou kuchyni kterou ocení nejen babičky a zkušení kuchaři a kuchařky. Návrat k tradičním a lokálním surovinám a receptům je neuvěřitelně aktuální. Uvařit skvělý guláš nebo upéct králíka je stejně zajímavé a sexy jako hamburger, pizza nebo pho!
Dárková sada obsahuje 80 ml kořenky:Gulášové koření – skvělou sladkou paprikou, která guláš obarví a jemně dochutí. Obsahuje i uzenou papriku, která dodá lehké kouřové aroma, podobné, jaké mají pokrmy připravované na ohni.
Svíčková – jedinečná směs koření se sušenými brusinkami, které dodají příjemnou kyselost a ovocné aroma. Koření je výborné i do jiných světlých omáček, jako jsou křenová, houbová nebo bešamel.
Roštěnky – ostřejší směs s černým pepřem a je vhodné na všechny hnědé omáčky, dušená masa i vepřové pečeně.
Zabijačková – velmi příjemná směs s česnekem, majoránkou a pepřem, která se kromě vepřových specialit skvěle hodí i do bramborových jídel jako bramboráky nebo polévka.
Králík – směs koření připravená na králíka, zajíce, nebo zvěřinu. Směs je výborná i na bažanta nebo kuře na divoko. Kořením můžeme maso posypat i připravit marinádu a maso při pečení potírat.
Sada je balená v dárkové kazetě.