Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření MEZINÁRODNÍ

Velmi žádaný produkt Dárková sada koření MEZINÁRODNÍ od našeho předního výrobce Koření Králů snadno můžete najít na našich stránkách nyní za nejnižší cenu. Právě nyní za 280 Kč.
EAN: 8595666282089
Dárková sada koření

Sada pěti známých koření mezinárodní kuchyně. Obsahuje Čubricu z Bulharska, Gyros z Řecka, Chilli con carne z Mexika, Adžiku z Gruzie a Kari ostré z Indie. Skvělý dárek pro milovníky exotiky, cestovatele a dobrodruhy.
Dárková sada obsahuje 80 ml kořenky:
Čubrica – balkánské koření ze saturejky, pískavice, česneku, papriky a bylinek. Čubrica je výborná do zeleninových salátů, do mletých mas nebo na ražniči.
Gyros – bylinková směs na grilovaná masa. Výborná je na vepřové maso, ale i na králíka nebo na skopové maso. Skvělá grilovací směs.
Chilli con carne – ostřejší koření na mexickou kuchyni nebo do guláše. Ideální na přípravu masových směsí do tacos nebo enchiliades.
Kari ostré – klasické koření původem z Indie. Výrazně žluté koření do minutek z kuřecího nebo vepřového masa. Ostré je pouze pro evropské jazyky. Pokud očekáváte říz jako v Thajsku, Indonésii nebo Srí Lance, smíchejte s chilli v poměru 1:1.
Adžika – grilovací směs koření z Gruzie, oblíbená je také v Arménii a na celém Kavkazu. Ve zdejší kuchyni se používá na šašliky (masové jehly pečené na grilu). Na kuřecí nebo rybí maso, do mletých mas nebo do polévek.
Sada je balená v dárkové kazetě.