Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření na GRILOVÁNÍ

Velmi oblíbený výrobek Dárková sada koření na GRILOVÁNÍ od přední značky Koření Králů lze sehnat právě teď za super peníze. Ceny od 280 Kč.
EAN: 8595666282010
Dárková sada koření na

Sada koření na grilování a pečení hovězích steaků, kuřecích kousků i mletého masa. Nejoblíbenější koření na grilování, se kterým připraví výborné menu začátečník i profesionál. Ideální dárek pro všechny nadšence do grilování s rodinou a přáteli.Dárková sada obsahuje 80 ml kořenky:Medvědí gril – oblíbená grilovací směs s česnekem a medvědím česnekem. Nejlepší je na kuřecí maso, ryby nebo do mletých mas. Koření obsahuje bylinky, které nemají rádi dlouhé tepelné zpracování nebo přímý žár.
Grilované kuře – klasické koření připravené z úžasné španělské papriky s úžasnou barvou. Kuřecímu masu dodá krásnou barvu, chuť i aroma.
Steak na bylinkách – bylinkové koření jak na přípravu steaků z hovězího masa, tak do mletých mas. Nejlepší koření na přípravu masa do hamburgerů.
Krkovička – koření na vepřové maso s česnekem, kmínem, pepřem a tymiánem. Jedinečnou marinádu na bůček připravíte z černého piva, oleje a koření Krkovička!
Grilovaná zelenina – nahrubo drcené bylinky s trochou česneku a cibule je připravená na rychlou přípravu grilované zeleniny. Nejlepší zelenina na grilovaní je mladá cuketa, paprika, malá rajčátka, jarní cibulka, celý česnek nebo třeba patison.