Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření PEPŘE

Tento oblíbený produkt Dárková sada koření PEPŘE od známého předního výrobce Koření Králů pohodlně pořídíte nyní za akční cenu! Nyní pořídíte za 280 Kč.
EAN: 8595666282096
Dárková sada koření

Sada pěti směsí postavených na pepři. Česnekový pepř na hovězí maso je doplněn pepřovým kořením s velkými krystalky mořské soli připravený na steaky, citronovým pepřem s citronovou kůrou například na lososa a pomerančovým pepřem skvělým na kuřecí maso. Pátým druhem je barevný pepř, nejoblíbenější směs pepřů do mlýnků
Dárková sada obsahuje 80 ml kořenky:Pepřové koření – ostrá směs na steaky z hovězího masa. Hrubě drcené koření zajistí silnou a intenzivní chuť pepře. Vynikne i na zvěřině, skopovém nebo vepřovém mase. Hrubé pepřové koření je ideální i na marinování masa, kdy se aroma koření pomalu uvolňuje a dostává se do masa.
Citronový pepř – je aromatická, ostřejší směs vhodná na přípravu mořských ryb nebo kuřecího masa. 1 lžíci citronového pepře můžeme rozmíchat v mouce, ve které dále obalujeme maso před smažením. 
Pomerančový pepř – je aromatická grilovací směs na kuřecí nebo rybí maso. Výbornou marinádu připravíme z pomerančové šťávy, oleje a pomerančového pepře. Maso necháme v marinádě alespoň 2 hodiny.
Česnekový pepř – je pikantní směs drceného pepře a česneku je vhodná na minutky z masa i ryb. Skvělá i na grilované nebo nakládané sýry (hermelín, feta, uzený sýr). Úžasná kombinace pepře a česneku doplňuje černucha, která dodává pokrmům zajímavý oříškový nádech.
Pepř barevný – se používá převážně do mlýnků na koření. Čerstvě namletý pepř má výraznější aroma než klasický mletý pepř a používá se na dochucení jídel až na talíři nebo již při vaření.
Sada je balená v dárkové kazetě o rozměrech 23 x 10,5 x 4,5 cm.