Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření PEPŘE

Unikátní a žádaný produkt Dárková sada koření PEPŘE s osvědčenou značkou Koření Králů jednoduše můžete získat zde za zcela nejnižší cenu. V současnosti za 280 Kč.
EAN: 8595666282096
Dárková sada koření

VYPRODÁNO další zboží bude naskladněno pravděpodobně 5.1.2024
Sada pěti směsí postavených na pepři. Česnekový pepř na hovězí maso je doplněn pepřovým kořením s velkými krystalky mořské soli připravený na steaky, citronovým pepřem s citronovou kůrou například na lososa a pomerančovým pepřem skvělým na kuřecí maso. Pátým druhem je barevný pepř, nejoblíbenější směs pepřů do mlýnků
Dárková sada obsahuje 80 ml kořenky:Pepřové koření – ostrá směs na steaky z hovězího masa. Hrubě drcené koření zajistí silnou a intenzivní chuť pepře. Vynikne i na zvěřině, skopovém nebo vepřovém mase. Hrubé pepřové koření je ideální i na marinování masa, kdy se aroma koření pomalu uvolňuje a dostává se do masa.
Citronový pepř – je aromatická, ostřejší směs vhodná na přípravu mořských ryb nebo kuřecího masa. 1 lžíci citronového pepře můžeme rozmíchat v mouce, ve které dále obalujeme maso před smažením. 
Pomerančový pepř – je aromatická grilovací směs na kuřecí nebo rybí maso. Výbornou marinádu připravíme z pomerančové šťávy, oleje a pomerančového pepře. Maso necháme v marinádě alespoň 2 hodiny.
Česnekový pepř – je pikantní směs drceného pepře a česneku je vhodná na minutky z masa i ryb. Skvělá i na grilované nebo nakládané sýry (hermelín, feta, uzený sýr). Úžasná kombinace pepře a česneku doplňuje černucha, která dodává pokrmům zajímavý oříškový nádech.
Pepř barevný – se používá převážně do mlýnků na koření. Čerstvě namletý pepř má výraznější aroma než klasický mletý pepř a používá se na dochucení jídel až na talíři nebo již při vaření.
Sada je balená v dárkové kazetě o rozměrech 23 x 10,5 x 4,5 cm.