Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření PF (grilování)

Oblíbený a kvalitní produkt Dárková sada koření PF (grilování) od kvalitního výrobce Koření Králů máte možnost dostat tady nyní pořád výhodně. Aktuálně za 135 Kč.
EAN: 8595666289019
Dárková sada koření PF

Dárková sada koření se třemi sáčky
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem. Krabička s originálním designem obsahuje sáček Grilované kuře s vánoční etiketou a další dva sáčky na grilování – Krkovička a Grilovaná zelenina. Dárková sada je určena pro milovníky grilování, vaření na ohni a grilu a společného stolování.
Složení kazety:
Grilované kuře (složení: paprika, cibule, sůl (18%), česnek, kmín, chilli, oregano)
Grilované kuře je klasická směs koření na grilování a pečení kuřete. Koření je namíchané ze špičkové papriky, která dodá masu krásnou barvu i chuť. Přesto, že koření obsahuje špetku chilli, není pálivé a chutná i dětem. 
Grilovaná zelenina (složení: sůl (25%), rozmarýn, tymián, bazalka, česnek, cibule, majoránka, oregano, petržel)
Bylinková směs s bohatým aroma, které vynikne i při krátké tepelné úpravě zeleniny. Zeleninu stačí nakrájet a stejně velké kousky (asi 3 cm), pokapat olejem, posypat kořením a dát grilovat na přibližně 10 minut. 
Krkovička (složení: česnek, kmín, sůl (20%), pepř, rozmarýn, paprika, tymián)
Krkovička je grilovací směs na vepřové maso. S úspěchem jde použít i na grilování kuřecího masa nebo sladkovodních ryb. Nejlepší je připravit marinádu z piva, oleje a koření na krkovičku. Kořenící směs krkovička je namíchaná hlavně z česneku, kmínu a tak se výborně hodí i ryby jako pstruh nebo kapr.