Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření PF (horké nápoje)

Tento diskontní produkt Dárková sada koření PF (horké nápoje) od značky s dlouholetou historií Koření Králů pohodlně získáte právě dnes za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte od 135 Kč.
EAN: 8595666289033
Dárková sada koření PF

Dárková sada koření se třemi sáčky
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem. Krabička s originálním designem. Obsahuje sáček Punč s vánoční etiketou a další dva sáčky na horné nápoje – Svařené víno a Dáta. Dárková sada je ideální pro dárek pro přátele uprostřed mrazivého počasí a zimních plískanic. Toto koření přímo vybízí k dalšímu setkání nad hrnkem svařeného vína nebo aromatického indického čaje yogi tee.
Složení kazety:
Punč – příjemně aromatická směs na přípravu horkých nápojů jako punč, svařené víno nebo čaj. Jablečný punč připravíme z 0,5 l jablečného džusu, 0,5 l bílého vína a 1-2 lžíce koření na punč.
Svařené víno – aromatická na hrubo drcená směs koření do svařeného vína nebo punče. Na 0,25 l vína přidáme 1 lžíci koření. Do svařeného vína můžeme přidat i ovocný džus (pomerančový, jablečný, višňový) nebo rum či griotku. 
Dáta masala – obvykle se používá k výrobě tzv. indického bílého čaje, zvaného také yogi čaj, který se připravuje s mlékem. Yogi tea je černý čaj s kořením, hodně silný, hodně sladký, hodně horký…