Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření PF (pro děti)

Hodně povedený výrobek Dárková sada koření PF (pro děti) od společnosti s výborným jménem Koření Králů máte možnost koupit právě za akční cenu! Momentálně v akci za 135 Kč.
EAN: 8595666289101
Dárková sada koření PF

Dárková sada koření se třemi sáčky
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem. Krabička s originálním designem. Obsahuje sáček Kuře pro děti s vánoční etiketou a další dva sáčky s kořením pro děti. Dárková sada je ideální pro rodiče malých dětí, nebo i nastávajíci maminky a rodiče.
Složení kazety:
Kuře pro děti (složení: paprika, cibule, česnek, rajčata, petržel, kmín, HOŘČICE)
Jemná směs bez soli a glutamanu připravená speciálně pro děti a pro dietní přípravu jídel. Kořenící směs je vhodná nejen na kuřecí maso, ale i do omáček nebo pomazánek. 
Těstoviny pro děti (složení: rajčata, cibule, česnek, paprika, bazalka, oregano)
Kořenící směs je připravená na omáčky k těstovinám, ale vhodná i do dušené zeleniny nebo pomazánek. Koření „těstoviny pro děti“ je výborné do sýrových omáček k těstovinám, nebo při přípravě lasagní. Pro děti můžeme připravit verzi s mletým krůtím masem, drcenými rajčaty a naším kořením.
Ryba pro děti (složení: česnek, citronová kůra, paprika, kmín, koriandr, kurkuma, petržel)
Kořenící směs je vhodná nejen na sladkovodní i mořské ryby, ale i na kuřecí nebo krůtí maso. Připravit dětem rybu tak, aby ji snědli není jednoduché. Protože většina dětí miluje smažená jídla, zkuste tak připravit i rybu.