Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření PF (saláty)

Tento oblíbený výrobek Dárková sada koření PF (saláty) od značky s dlouholetou tradicí Koření Králů snadno najdete v naší online nabídce opravdu výhodně. Za bezkonkureční cenu 135 Kč.
EAN: 8595666289026
Dárková sada koření PF

Dárková sada koření se třemi sáčky na saláty
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem. Krabička s originálním designem. Obsahuje sáček Salátové bylinky s vánoční etiketou a další dva sáčky na saláty – Francouzský salát a Pasta pomodoro. Dárková sada je určena pro všechny, kteří milují zdravý životní styl a lehké, čerstvé jídlo.
Složení sady:
Salátové bylinky (složení: pažitka, petržel, karotka, CELER, cibule, paprika)
Směs do zeleninových a těstovinových salátů. Výborně se hodí do zálivek s octa a oleje, nebo do jogurtových zálivek. Můžete vyzkoušet i majonézu ochucenou tímto kořením, která se výborně hodí na rajské, nebo jako dresink k masům nebo přílohám. 
Francouzský salát (složení: cibule, sůl (25 %), HOŘČICE, pepř, petržel, paprika) 
Je to výrazná směs na přípravu těstovinových a zeleninových salátů. Je připravená z nahrubo drceného koření, aby si zachovalo maximum chuti. Ve směsi najdeme sušenou zeleninu – cibuli, česnek, listovou petržel, červená paprika a koření – černý pepř, hořčice a hrubozrnnou sůl. 
Pasta pomodoro (složení: rajče, sůl (15%), petržel, bazalka, česnek, cibule, citron, pepř, chilli.) 
Směs koření se sušenými rajčaty na těstoviny, saláty a pizzu. Rychlou omáčku na těstoviny připravíme ze zakysané smetany, nastrouhané nivy a 1 lžíce této směsi koření. Vše promícháme a rozehřejeme v mikrovlnné troubě.