Dortová svíčka číslice modrá 7

Dortová svíčka číslice modrá 7 Velká dortová svíčka ve tvaru číslice je určena k dekoraci narozeninových dortů. Součástí... více informací »
Dortová svíčka číslice modrá
Dortová svíčka číslice modrá 7 Velká dortová svíčka ve tvaru číslice je určena k dekoraci narozeninových dortů. Součástí...

Dortová svíčka číslice modrá 7

Velká dortová svíčka ve tvaru číslice je určena k dekoraci narozeninových dortů. Součástí svíčky je také plastový zápich pro snadné usazení na dortu. Zajímavá kombinace světlejší a tmavší barvy vytváří libivý efekt. Svíčka je dominantní a do detailu propracovaná.

Rozměry

výška svíčky: 6 cm

šířka svíčky: 4,3 cm

výška svíčky včetně stojánku: 8,5 cm

Barva: modrá

 

Dortové svíčky se zapichují přímo do dortu, a po vyhoření se opět vyjmou. Nejedná se o jedlou dekoraci, nicméně je, tento produkt, schválen pro styk s potravinami.

 


Designový produkt je k dostání právě tady u nás umístěný v sekci potřeby pro pořádání oslav! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z této známé sekce za super cenu. Tento vyjímečný výrobce Hospodynkam.cz poskytuje prvotřídní produkty za parádní cenu! Udělejte radost sami sobě. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele Hospodynkam.cz. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Dortová svíčka číslice modrá 7 od odblíbeného výrobce Hospodynkam.cz můžete najít zde teď právě až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte od 29 Kč.