Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dortové želé červené

Tento nejprodávanější kousek Dortové želé červené od výrobce Hospodynkam.cz snadno seženete u nás se slevou. Nyní nakoupíte za 10 Kč.
EAN: 8594009160503
Produkt bez obrázku

Flexibilita v použití

Jednou z hlavních předností červeného dortového želé je možnost regulace tuhosti želé pomocí množství přidávané tekutiny. To Vám umožňuje přizpůsobit konzistenci želé podle Vašich potřeb a preferencí, ať už preferujete pevnější nebo naopak tekutější přeliv.

Jednoduchý návod k použití

Příprava želé je snadná a rychlá. Obsah sáčku stačí smíchat s 2-3 polévkovými lžícemi cukru a 250 ml studené vody nebo ovocné šťávy. Po rozmíchání směs přivedete k varu a vaříte cca půl minuty. Po krátkém vychladnutí je želé připravené k přelití ovocného moučníku nebo dortu pro jeho ochranu a nádherný červený lesk.

Tip pro perfektní výsledek

Pokud želé příliš ztuhne, nemusíte se obávat – jednoduše jej můžete ještě jednou krátce rozehřát, aby získalo zpět svou ideální konzistenci pro přelití dortu.

Skladování

Pro dlouhodobou trvanlivost a zachování kvality dortového želé je důležité jej skladovat v suchu. Tím zajistíte, že bude vždy připraveno k použití, kdykoliv budete chtít svým dortům a moučníkům dodat dokonalý finální dotek.

Dortové želé červené je to pravé pro každého, kdo miluje pečení a chce svým ovocným dortům dodat dokonalý vzhled a zachovat jejich čerstvost. Díky snadné přípravě a flexibilitě v použití se stane nezbytným pomocníkem ve Vaší kuchyni, který promění každý ovocný dort v malý zázrak.

Složení

cukr, želírující látky (karagenan, karubin, chlorid draselný), regulátor kyselosti: vinany draselné, barviva (karoteny, karmíny).

 

Další dobroty z kategorie Želatiny