Dýňové koření

Unikátní a žádaný produkt Dýňové koření od výrobce s dobrým jménem Koření Králů k dostání právě teď v naší nabídce extra výhodně! Momentálně v akci za 33 Kč. EAN: 8595666215759
Dýňové koření
33 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Dýňové koření
Pumpkin Spice
v prodeji bude opět od 1.9.2022
Směs sladkých koření podle severoamerické tradice na pečenou dýni. Koření se přidává k dýni při pečení nebo dušení a výsledné dýňové pyré se používá na pečení dýňového koláče, na výrobu dýňových omáček nebo třeba dýňového sirupu. Ačkoliv se jmenu Pumpkin Spice (dýňové koření), směs neobsahuje dýně ale je výborná na dýně nebo ovoce. Dýňové koření jsme připravili jako sezónní specialitu s originální etiketou a bude v nabídce pouze do konce října.
Složení: skořice, zázvor, muškátový ořech, nové koření, hřebíček.

Jednoduchý salát ideální na cesty, pikniky i do krabičky na oběd v kanceláři.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.