Felcman dortová forma Srdce malé 25cm

Forma z pocínovaného potravinářského plechu Rozměry: šířka 20cm, výška 18 cm, výška od horního výkroje srdce po dolní... více informací »
Felcman dortová forma Srdce malé
165 Kč
Ověřit dostupnost
Forma z pocínovaného potravinářského plechu Rozměry: šířka 20cm, výška 18 cm, výška od horního výkroje srdce po dolní...

Forma z pocínovaného potravinářského plechu

Rozměry: šířka 20cm, výška 18 cm, výška od horního výkroje srdce po dolní špičku 15cm, hloubka 8cm

Recept pro inspiraci:

Srdcový dort

Suroviny:

těsto: 5 vajec, 1 hrnek hladké mouky, 1 hrnek cukru krystal, 1/2 hrnku oleje, 1/2 prášku do pečiva, 2 lžíce kakaa

krém: 500 g tvarohu, 150 g másla, 120 g moučkového cukru

na ozdobu: 150 g čerstvých jahod, 150 g čokolády na vaření, 1 lžíce 100% tuku

 

Postup:

Celá vejce šleháme s cukrem do pěny, pak jemně vmícháme mouku s práškem do pečiva a kakaem a nakonec i olej. Těsto vlijeme do vymazané a vysypané dortové formy a upečeme. Po vychladnutí srdce podélně rozřízneme a spojíme polovinou krému, který vytvoříme vyšleháním daných ingrediencí. Druhou polovinou krému potřeme povrch dortu a vložíme jej na chvíli do mrazáku.

Ve vodní lázni rozpustíme čokoládu na vaření s tukem, polevou přelijeme dort, nožem rozprostřeme čokoládu po celém povrchu a vršek dortu po obvodu poklademe rozpůlenými jahodami, ještě než poleva ztuhne.

Žádaný produkt Felcman dortová forma Srdce malé 25cm je k dostání právě tady u nás v populární sekci dortové formy se dnem! Vyberte si ještě další výrobky z této sekce na pár kliknutí!

Zlevněný produkt Felcman dortová forma Srdce malé 25cm od značky se skvělou pověstí Hospodynkam.cz je k sehnání na našich stránkách nyní za super cenu! Aktuálně v akci od 165 Kč.