Floreal Čokoládová dekorace Smajlíci 10ks

Velmi prodávaný výrobek Floreal Čokoládová dekorace Smajlíci 10ks od dodavatele se skvělou pověstí Hospodynkam.cz můžete nakoupit právě teď v naší nabídce skutečně levně! Cena od 90 Kč. EAN: 15124415
Floreal Čokoládová dekorace Smajlíci
90 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Floreal Čokoládová dekorace Smajlíci 10ks

Bezlepkový produkt z bílé čokolády

 

Kulatá čokoládová dekorace s 5-ti různými obličeji smajlíků na žlutém podkladu se bude báječně vyjímat na dortech, zákuscích, pohárech a dalších cukrářských výrobcích.

 

 

Průměr dekorace: 3 cm

Balení obsahuje: 10 kusů

Motivy: obličej se srdíčky v očích, obličej s laškovným úsměvem, obličej olizující si rty, obličej s pusinkami, obličej se širokým úsměvem (vše 2x)

 

Složení: cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, emulgátor – SÓJOVÝ lecitin, vanilkový extrakt, hydrogenované rostlinné tuky (palmojádrový, kokosový, palmový), LAKTÓZA, emulgátor – slunečnicový lecitin, přírodní aroma, barvivo (E101, E120, E172).

Uchovávat v suchu a chladu do 20°C.

 

Upozornění: vzhledem ke křehkosti dekorace doporučujeme osobní odběr tohoto produktu. V případě, že dekorace dorazí rozlámaná, je nutné uplatnit reklamaci přímo u přepravce. Před expedicí je každý kus kontrolován a balen tak, aby k poškození nedošlo, ale poškození při přepravě nelze vyloučit.

Čokoládová dekorace Smajlíci 10ks