FMM Vykrajovač na marcipán Efekt stékající glazury

Vykrajovač na marcipán Efekt stékající glazury Pro efekt stékající glazury, čokolády, či barvy z dortu můžeme použít tuto... více informací »
FMM Vykrajovač na marcipán Efekt
198 Kč
Ověřit dostupnost
Vykrajovač na marcipán Efekt stékající glazury Pro efekt stékající glazury, čokolády, či barvy z dortu můžeme použít tuto...

Vykrajovač na marcipán Efekt stékající glazury

Pro efekt stékající glazury, čokolády, či barvy z dortu můžeme použít tuto jednoduchou vychytávku v podobě vykrajovátka ve tvaru stékající tekutiny. Vykrajovat můžeme z marcipánu, nebo jakékoli jiné cukrářské hmoty.

Rozměry

Délka vykrajovače: 10,5 cm

Výška vykrajovače: 7,4 cm

Materiál: plast


       

               

Návod k použití (prohlédněte si video níže):

 

 

Pracovní postup:

1. pracovní desku poprašte podsypovým cukrem, či kukuřičným škrobem

2. vyválejte potahovací hmotu na tloušťku 2-3 mm a otočte ji

3. umístěte vykrajovač na hmotu a rukou zatlačte. Jemně posuňte vykrajovačem nahoru a dolů, abyste dosáhli dokonalého oddělení od ostatní hmoty.

4. odstraňte přebytečnou hmotu z okolí vykrajovače

5. pokud je to nutné, použijte k vyjmutí vzoru z vykrajovače měkký štětec. Poté opatrně klepněte vykrajovačem o hranu pracovní desky a vzor nechte vypadnout na pracovní desku, kde jej nechte několik minut zaschnout, aby se s ním pak lépe manipulovalo.

6. použijte práškovou barvu k případnému dobarvení

7. připevněte dekoraci k hotovému dortu pomocí vody, či jedlého lepidla

 

 

 


Vynikající produkt FMM Vykrajovač na marcipán Efekt stékající glazury lze sehnat mimo jiné na webu zařazený v kategorii vykrajovače na marcipán. Nyní můžete najít nové zboží ve zmiňované rubrice za super peníze! Významná značka Hospodynkam.cz vám představuje velmi kvalitní sortiment. za skutečně nížkou cenu! To však není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další skvělé zboží od výrobce Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt FMM Vykrajovač na marcipán Efekt stékající glazury od dodavatele kvalitních produktů Hospodynkam.cz máte možnost nakoupit tady nyní téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 198 Kč.
Další dobroty z kategorie Vykrajovač na marcipán tvary