Fitkoření.cz - koření z celého světa

Francouzský salát

Ve slevě tento výrobek Francouzský salát od výrobce se skvělou pověstí Koření Králů je k dostání na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Nyní můžete mít za 230 Kč.
EAN: 8595666245077
Francouzský salát 350

Francouzský salát

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
25 g
26 Kč
104.0 Kč

malá kořenka
35 g
46 Kč
131.4 Kč

velký sáček 
250 g
190 Kč
76.0 Kč

velká kořenka
250 g
230 Kč
92.0 Kč

kilogram
1000 g
340 Kč
34.0 Kč

je výrazná směs na přípravu těstovinových a zeleninových salátů. Je připravená z nahrubo drceného koření, aby si zachovalo maximum chuti. Ve směsi najdeme sušenou zeleninu – cibuli, česnek, listovou petržel, červená paprika a koření – černý pepř, hořčice a hrubozrnnou sůl. Všechny suroviny si zachovají svoji texturu a chuť a tak například v dresinku můžete najít kousek pepře, hořčice nebo česneku. A všechno se svoji typickou chutí a každé malé sousto může chutnat jinak. Salátová směs koření Francouzský salát je ideální na přípravu zálivek do zeleninových salátů, krémových dipů ke grilované zelenině nebo kuřecímu masu, nebo do pomazánek.Jednoduchý krémový dresink připravíme z 1 lžíce směsi koření Francouzský salát, 100 ml bílého jogurtu a 1 lžíce olivového oleje. 
Složení: cibule, sůl (25 %), HOŘČICE, pepř, petržel, paprika.

Jarní závitky, to je čerstvá zelenina zabalená do rýžového papíru. Tak, aby šla pohodlně a elegantně jíst rukou.

 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.