Frutafill Borůvkový

Borůvky v gelu 500g Český výrobek, 72% ovoce Kousky ovoce v gelu - vhodné do dortových krémů, či na ozdobu. Ovoce lze... více informací »
Frutafill Borůvkový
105 Kč
Ověřit dostupnost
Borůvky v gelu 500g Český výrobek, 72% ovoce Kousky ovoce v gelu - vhodné do dortových krémů, či na ozdobu. Ovoce lze...

Borůvky v gelu 500g

Český výrobek, 72% ovoce

Kousky ovoce v gelu – vhodné do dortových krémů, či na ozdobu. Ovoce lze zamrazit.

Gely mají vysoký obsah mimořádně kvalitních kusů ovoce, díky kterým mají jedinečnou chuť i vůni. Speciální složení gelu zabraňuje tmavnutí ovoce a zachovává ho v jeho sytých, přírodních barvách. Ovoce je vhodné jako dekorace pohárů a moučníků, ale také jako přísada do šlehačkových krémů (s přídavkem ztužovače).

Ohromí Vás výrazná, šťavnatá chuť, plná ovoce.

Dávkování: dle potřeby… Při použití do krémů se dávkuje 100 g ovocného gelu na 500 g krému (šlehačku ušlehat a přidat ztužovač, poté vmíchat ovoce v gelu).

Složení: borůvky – kusové ovoce 72%, cukr, glukózový sirup, ovocný protlak (jablko), modifikovaný škrob E1442, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, aroma, zahušťovadlo E418, voda.

 Obsah: 500 g

borůvky v gelu

Tento vynikající produkt Frutafill Borůvkový od výrobce Hospodynkam.cz jde koupit v naší aktuální nabídce levně. Stojí teď u nás 105 Kč.