Fitkoření.cz - koření z celého světa

FunCakes Prachová barva Lime Zest

Hodně povedený výrobek FunCakes Prachová barva Lime Zest s osvědčenou značkou FunCakes je k dispozici momentálně skutečně výhodně! Nabídky již od 82 Kč.
EAN: 8720512691924
FunCakes Prachová barva Lime
Ověřit dostupnost
Značka: FunCakes
82

Stínování za sucha: umění detailu

Kouzlo Lime Zest vynikne, když použijete cukrářský štětec pro stínování jedlých figurek a květů. Tato technika Vám umožní přidat Vašim výtvorům hloubku a detail, čímž je oživíte a dodáte jim realistický vzhled. Barva Lime Zest je ideální pro tvorbu živých a dynamických dekorací, které upoutají pozornost na první pohled.

Použití za mokra: k probarvování

Pokud potřebujete barvu, která je schopna rovnoměrně probarvit Vaše dortové krémy, marcipán nebo královskou glazuru, Lime Zest je tou správnou volbou. Smícháním prachové barvy s kapkou alkoholu získáte tekutou formu, která se snadno zapracuje do Vašich cukrářských hmot, čímž jim dodáte jasný a svěží pastelový nádech.

Skladování pro zachování kvality

Aby Lime Zest zachovala svou svěžest a barvu, je důležité ji skladovat správně. Uchovávejte ji v temnu a při stabilní teplotě 15-22°C. Tímto způsobem zajistíte, že barva zůstane v optimálním stavu a bude připravena k použití, kdykoli budete potřebovat přidat do Vašich cukrářských projektů osvěžující pastelový odstín.

FunCakes Prachová Barva Lime Zest otevírá nekonečné možnosti pro cukráře, kteří chtějí svým výtvorům dodat nádech jarní svěžesti. Ať už se rozhodnete pro detailní stínování nebo rovnoměrné probarvování, Lime Zest Vám poskytne potřebné nástroje pro přenesení Vašeho cukrářského umění na vyšší úroveň. S touto barvou můžete očekávat, že Vaše díla budou nejen vizuálně atraktivní, ale i plná života a svěžesti.

Složení

barvivo (E170, E102, E133). Upozornění: barvivo E102 může nepříznivě ovlivnit pozornost dětí.