Fitkoření.cz - koření z celého světa

FunCakes Prachová barva Pumpkin Orange

Tento kvalitní produkt FunCakes Prachová barva Pumpkin Orange od známé kvalitní značky FunCakes jde pořídit právě teď v nabídce extra se slevou! Zrovna nyní za cenu 82 Kč.
EAN: 8720512691900
FunCakes Prachová barva Pumpkin
Ověřit dostupnost
Značka: FunCakes
82

Detaily, které oživí Vaše výtvory

Aplikace za sucha s pomocí štětce Vám umožní přidávat detaily a stíny s vysokou přesností, což je ideální pro zdůraznění jedinečnosti každého cukrářského díla. Pumpkin Orange je skvělá volba pro vytvoření realistických podzimních motivů nebo pro přidání teplých akcentů k jakémukoliv cukrářskému projektu.

Další použití

Kromě aplikace za sucha nabízí Pumpkin Orange i možnost probarvení cukrářské potahovací nebo modelovací hmoty, krémů, šlehačky nebo královské glazury. Stačí smíchat práškovou barvu s trochou alkoholu a zapracovat do hmoty pro získání rovnoměrného a sytého odstínu.

Uchování pro dlouhotrvající kvalitu

Skladujte Pumpkin Orange v suchu a temnu při teplotě 15-22°C, aby barva zachovala svůj intenzivní odstín a kvalitu. Tímto způsobem si barva udrží své vlastnosti a bude připravena k použití kdykoliv budete chtít Vašim cukrářským projektům dodat podzimní teplé tóny.

FunCakes Prachová Barva Pumpkin Orange je perfektním doplňkem pro každého cukráře, který touží po přidání podzimního nádechu a teplých oranžových tónů do svých výtvorů. Ať už se rozhodnete pro detailní stínování nebo rovnoměrné probarvování, Pumpkin Orange vám umožní přinést do Vašich cukrářských děl kouzlo podzimu.

Složení

barvivo (E110, E102, E104). Upozornění: barvivo E110, E102 a E104 může nepříznivě ovlivnit aktivitu dětí.