Fitkoření.cz - koření z celého světa

Funcakes Prachová barva Sky Blue

Tento akční výrobek Funcakes Prachová barva Sky Blue od známého výrobce FunCakes můžete sehnat v naší internetové nabídce skutečně výhodně. Aktuálně stojí u nás 82 Kč.
EAN: 8720512691993
Funcakes Prachová barva Sky
Ověřit dostupnost
Značka: FunCakes
82

Dvojí možnost aplikace pro flexibilní použití

Sky Blue nabízí dva způsoby aplikace, které rozšíří možnosti při zdobení a barvení.

  • Za sucha: pomocí štětce můžete s touto barvou stínovat a přidávat detaily na jedlé dekorace. Tato technika je ideální pro vytvoření jemných a realistických efektů na jedlých květinách, figurkách a okrajích dortů, kterým dodá hloubku a vizuální zajímavost.

  • Za mokra: smícháním Sky Blue s kapkou alkoholu otevíráte dveře k celoplošnému probarvení fondánové potahovací hmoty, marcipánu, nebo dortového krému. Tato metoda je perfektní pro dosažení rovnoměrného a sytého odstínu, který Vaše cukrářské dílo promění v estetické mistrovské dílo.

Skladování pro zachování kvality

Pro uchování intenzity a kvality barvy Sky Blue je důležité ji skladovat správně. Doporučujeme skladovat v suchu a temnu při teplotě 15-22°C. Dodržování těchto podmínek zajistí, že barva bude připravena k použití, kdykoli ji budete potřebovat.

FunCakes Prachová barva Sky Blue je tou pravou volbou pro každého cukráře, který touží po dodání svěžího, světle modrého nádechu svým výtvorům. Ať už jde o detailní zdobení nebo celoplošné probarvení, Sky Blue přináší flexibilitu, kvalitu a bezpečnost pro všechny cukrářské potřeby. Přineste do své kuchyně kousek nebe a proměňte každý cukrářský výtvor v dílo, které připomíná bezstarostné letní oblohy.

Složení

barvivo (E170, E132).