Fitkoření.cz - koření z celého světa

FunCakes Prachová barva Soft Pink

Tento nejprodávanější produkt FunCakes Prachová barva Soft Pink od odblíbeného výrobce FunCakes jednoduše získáte u nás právě levně! Za bezkonkureční cenu 82 Kč.
EAN: 8720512691795
FunCakes Prachová barva Soft
Ověřit dostupnost
Značka: FunCakes
82

Jemná aplikace pro detailní zdobení

Použití Soft Pink za sucha s cukrářským štětcem umožňuje přesnou a detailní aplikaci, což je perfektní pro zdůraznění jemných dekorací a vytváření efektu stínování na dortech a jedlých ozdobách. Tato technika přináší nejen krásu, ale i profesionalitu do Vašich cukrářských projektů.

Použití pro probarvení

Když Soft Pink smícháte s kapkou alkoholu, získáte konzistenci ideální pro probarvení cukrářských hmot a dortových krémů. Tato metoda Vám umožní snadno a rovnoměrně rozprostřít barvu po celém povrchu Vašich výtvorů a dodá jim výrazný a současně jemný pastelový nádech.

Certifikace Halal pro klidné používání

S certifikací Halal si můžete být jisti, že prachová barva Soft Pink je vyrobena s ohledem na etické a zdravotní standardy, což ji činí vhodnou pro širokou škálu dietních potřeb a přesvědčení. Tato certifikace dodává další míru důvěry v kvalitu a bezpečnost produktu.

FunCakes Prachová Barva Soft Pink je dokonalým nástrojem pro každého cukráře, který hledá způsob, jak do svých výtvorů vnést něžnost a eleganci. Ať už jde o detailní zdobení štětcem nebo o rovnoměrné probarvení krémů a hmot, Soft Pink nabízí široké spektrum použití. Tato světle růžová prachová barva se stane nezbytným doplňkem Vaší cukrářské sady a pomůže vám přenést Vaše cukrářské umění na novou úroveň sofistikovanosti a krásy.

Složení

barvivo (E170, E124). Upozornění: barvivo E124 může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.