Fitkoření.cz - koření z celého světa

Gel na jedlý papír Vola Colori 90g

Unikátní a žádaný produkt Gel na jedlý papír Vola Colori 90g od dodavatele s dobrým jménem Hospodynkam.cz snadno můžete najít teď extra se slevou! Stojí teď u nás 79 Kč.
EAN: 8595628802355
Gel na jedlý papír Vola
Popis produktu

Gel na jedlý papír Vola Colori 90g

bez alergenů

Glukózo-fruktózový sirup – neutrální barvy i chuti – vhodný k fixaci a zvýraznění barev obrázku na jedlém papíru. Obsah vystačí na 3 obrázky o průměru 22 cm. Lze jej barvit potravinářskými barvami.

Složení: glukózo-fruktózvý sirup, voda, cukr, želírující látka-pektin, regulátor kyselosti-kyselina citronová, konzervant-sorban draselný. Nepochází z geneticky modifikovaných surovin.

Balení: 90g

Použití:

Gel je vhodné použít jak na podetření papíru, tak na potření povrchu papíru: gel rozetřeme v tenké vrstvě na povrch dortu (ideální podklad je cukrářská hmota), přiložíme jedlý papír, jemně přitlačíme, čímž jedlý papír přilepíme. Poté obrázek rovnoměrně potřeme také tenkou vrstvou gelu a necháme min. 3 hodiny zaschnout v lednici, aby obrázek pod gelem změknul a dal se krájet. Gel zůstane měkký, ale obrázek krásně zafixuje a malinko zvýrazní jeho barvy.