Gelová barva Squires Kitchen Dark Purple

Gelová barva Squires Kitchen Dark Purple - 100% jedlé barvivo vhodné pro vegetariány a vegany - bezlepkový produkt   Gelová... více informací »
Gelová barva Squires Kitchen Dark
Gelová barva Squires Kitchen Dark Purple - 100% jedlé barvivo vhodné pro vegetariány a vegany - bezlepkový produkt   Gelová...

Gelová barva Squires Kitchen Dark Purple

– 100% jedlé barvivo vhodné pro vegetariány a vegany

– bezlepkový produkt

 

Gelová potravinářská barva je určena k barvení marcipánu, cukrářských hmot, těst, krémů, šlehaček, královských glazur a jiných sladkých i slaných pochutin.

Unikátnost této barvy spočívá v tom, že neobsahuje glycerol, který brání vysychání, a proto je vhodná pro použití všude tam, kde je žádoucí, aby barva dobře zaschla – např. na malování figurek, či psaní nápisů.

Squires Kitchen Food Colours jsou barvy 100% poživatelné a splňují směrnice EU pro použití v potravinách. 

 

Doporučené dávkování: maximálně 5 g na 1 kg hmoty.

Barva: tmavá fialová

Hmotnost: 20 g

 

Složení: voda, glukózový sirup, zahušťovadlo E1422, konzervant E260, barvivo (E129, E151). 

Může obsahovat stopy ořechů. Upozornění: barvivo E129 může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

Použití: vždy použijeme malé množství barvy – nabereme ji na čistou špejli, či modelovací kostici a vetřeme do hmoty, řádně propracujeme. Pokud je odstín příliš světlý, postup opakujeme. Použijeme vždy čistý nástroj pro nabrání barvy. Je ideální nechat obarvenou hmotu ještě 2 hodiny odpočinout, barva se lépe rozloží a uvidíme tak výsledný odstín. 

 

Náš tip: pro dokončovací práce na modelovaných figurkách, či květech doporučujeme prachové barvy Rainbow Dust.

 

Tento neodolatelný kus Gelová barva Squires Kitchen Dark Purple od dodavatele kvalitních produktů Hospodynkam.cz jde koupit právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Za bezkonkureční cenu 68 Kč.