Gelová barva Squires Kitchen Hot Pink

Gelová barva Squires Kitchen Hot Pink - 100% jedlé barvivo vhodné pro vegetariány a vegany - bezlepkový produkt   Gelová... více informací »
Gelová barva Squires Kitchen Hot
Gelová barva Squires Kitchen Hot Pink - 100% jedlé barvivo vhodné pro vegetariány a vegany - bezlepkový produkt   Gelová...

Gelová barva Squires Kitchen Hot Pink

– 100% jedlé barvivo vhodné pro vegetariány a vegany

– bezlepkový produkt

 

Gelová potravinářská barva je určena k barvení marcipánu, cukrářských hmot, těst, krémů, šlehaček, královských glazur a jiných sladkých i slaných pochutin.

Unikátnost této barvy spočívá v tom, že neobsahuje glycerol, který brání vysychání, a proto je vhodná pro použití všude tam, kde je žádoucí, aby barva dobře zaschla – např. na malování figurek, či psaní nápisů.

Squires Kitchen Food Colours jsou barvy 100% poživatelné a splňují směrnice EU pro použití v potravinách. 

 

Doporučené dávkování: maximálně 5 g na 1 kg hmoty.

Barva: tmavě růžová

Hmotnost: 20 g

 

Složení: voda, glukózový sirup, zahušťovadlo E1422, konzervant E260, barvivo (E122, E129). 

Může obsahovat stopy ořechů. Upozornění: barvivo E122 a E129 může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

Použití: vždy použijeme malé množství barvy – nabereme ji na čistou špejli, či modelovací kostici a vetřeme do hmoty, řádně propracujeme. Pokud je odstín příliš světlý, postup opakujeme. Použijeme vždy čistý nástroj pro nabrání barvy. Je ideální nechat obarvenou hmotu ještě 2 hodiny odpočinout, barva se lépe rozloží a uvidíme tak výsledný odstín. 

 

Náš tip: pro dokončovací práce na modelovaných figurkách, či květech doporučujeme prachové barvy Rainbow Dust.

 

Diskontní produkt Gelová barva Squires Kitchen Hot Pink originál od výrobce Hospodynkam.cz lze sehnat momentálně za výborné peníze! Právě lze objednat jen za 68 Kč.