Gelová barva Squires Kitchen Leaf Green

Gelová barva Squires Kitchen Leaf Green - 100% jedlé barvivo vhodné pro vegetariány a vegany - bezlepkový produkt   Gelová... více informací »
Gelová barva Squires Kitchen
Gelová barva Squires Kitchen Leaf Green - 100% jedlé barvivo vhodné pro vegetariány a vegany - bezlepkový produkt   Gelová...

Gelová barva Squires Kitchen Leaf Green

– 100% jedlé barvivo vhodné pro vegetariány a vegany

– bezlepkový produkt

 

Gelová potravinářská barva je určena k barvení marcipánu, cukrářských hmot, těst, krémů, šlehaček, královských glazur a jiných sladkých i slaných pochutin.

Unikátnost této barvy spočívá v tom, že neobsahuje glycerol, který brání vysychání, a proto je vhodná pro použití všude tam, kde je žádoucí, aby barva dobře zaschla – např. na malování figurek, či psaní nápisů.

Squires Kitchen Food Colours jsou barvy 100% poživatelné a splňují směrnice EU pro použití v potravinách. 

 

Doporučené dávkování: maximálně 5 g na 1 kg hmoty.

Barva: lístkově zelená (trávová)

Hmotnost: 20 g

 

Složení: voda, glukózový sirup, zahušťovadlo E1422, konzervant E260, barvivo (E104, E129, E133). 

Může obsahovat stopy ořechů.  Upozornění: barvivo E104 a E129 může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

Použití: vždy použijeme malé množství barvy – nabereme ji na čistou špejli, či modelovací kostici a vetřeme do hmoty, řádně propracujeme. Pokud je odstín příliš světlý, postup opakujeme. Použijeme vždy čistý nástroj pro nabrání barvy. Je ideální nechat obarvenou hmotu ještě 2 hodiny odpočinout, barva se lépe rozloží a uvidíme tak výsledný odstín. 

 

Náš tip: pro dokončovací práce na modelovaných figurkách, či květech doporučujeme prachové barvy Rainbow Dust.

 

Tento skvělý výrobek Gelová barva Squires Kitchen Leaf Green od společnosti s úžasnou pověstí Hospodynkam.cz jednoduše najdete právě teď v nabídce výhodně. Nyní zakoupíte za 68 Kč.