Fitkoření.cz - koření z celého světa

Grilovací máslo

Výjimečný kousek Grilovací máslo originál od značky Koření Králů pohodlně seženete na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. Právě lze objednat jen za 250 Kč.
EAN: 8595666245084
Grilovací máslo 250

Grilovací máslo

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
25 g
27 Kč
108.0 Kč

malá kořenka
35 g
48 Kč
137.1 Kč

velký sáček 
250 g
210 Kč
84.0 Kč

velká kořenka
250 g
250 Kč
100.0 Kč

kilogram
1000 g
360 Kč
36.0 Kč

 
Složení: paprika, česnek, sůl (15%), petržel, pepř, kopr, mrkev, CELER, cibule, pažitka, chilli.
Grilovací máslo je mírně pikantní směs koření na přípravu ochucených másel, pomazánek nebo na grilovaní ryb. Výborná je na přípravu ďábelských toustů a podobných masových pomazánek.
Na přípravu ochuceného másla potřebujeme změklé máslo, koření Grilovací máslo a můžeme přidat pár kapek citronové šťávy. Všechny suroviny promícháme, zabalíme do potravinové fólie a necháme ztuhnout v lednici. Plátky tohoto másla dáváme na ugrilované maso, steaky a hamburgery těsně před servírováním. Máslo se rozpustí a spojí se se šťávou z pečeného masa. 

Klasické pečené kuře naplněné i potřené grilovacím máslem. Prsní řízky jsou díky němu krásně šťavnaté!

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.