Fitkoření.cz - koření z celého světa

Grilovaná křidélka

Tento velmi oblíbený produkt Grilovaná křidélka s osvědčenou značkou Koření Králů je k získání v naší nabídce za výhodné peníze. Momentálně v akci za 27 Kč.
EAN: 8595666215094
Grilovaná křidélka 25

Grilovaná křidélka

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
25 g
27 Kč
108.0 Kč

malá kořenka
35 g
48 Kč
137.1 Kč

velký sáček 
250 g
200 Kč
80.0 Kč

velká kořenka
250 g
240 Kč
96.0 Kč

kilogram
1000 g
350 Kč
35.0 Kč

Složení: paprika, cibule, kopr, rozmarýn, CELER, chilli, bobkový list.
Pikantní směs koření na přípravu kuřecího masa. Koření neobsahuje sůl, proto si můžete určit pálivost podle své chuti, aniž byste se museli obávat přesolení. Výborně se kombinuje jak se sladkou chutí (medová marináda), tak s kyselou (s vinným octem nebo citronovou šťávou). Jednoduchou marinádu můžeme připravit z rajského protlaku, lžíce oleje, lžičky vinného octa a lžíce koření na grilovaná křidélka. Pokud by vám naše směs na grilovaná křidélka připadala málo pálivá, přidejte nějaké chilli. Taková křidélka s chilli Carolina reaper se jistě stanou legendární a nezapomenutelnou událostí 🙂

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.

Nevíte kde koupit koření grilovaná křidélka? Podívejte se na mapu, a najděte nejbližšího prodejce.