Grilovaná ryba

Grilovaná ryba je směs koření na grilování, pečení a smažení ryb nebo kuřecího masa. Pečenou rybu potíráme směsí... více informací »
Grilovaná ryba
Grilovaná ryba je směs koření na grilování, pečení a smažení ryb nebo kuřecího masa. Pečenou rybu potíráme směsí...

Grilovaná ryba
je směs koření na grilování, pečení a smažení ryb nebo kuřecího masa. Pečenou rybu potíráme směsí připravenou z másla, citronové šťávy a lžičky tohoto koření. Koření grilované ryba je ideální na pstruha, kapra, makrelu nebo podobné ryby s výraznějším masem. Při grilování celé ryby nařízneme kůži, aby se koření a sůl dostaly do masa. Do břišní dutiny pak dáme čerstvé bylinky jako rozmarýn, tymián, šalvěj, nebo citron nakrájený na plátky.

Složení: česnek, paprika, sůl (21%), pepř, rozmarýn, bazalka, chilli, oregano.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.

 

Výjimečný produkt Grilovaná ryba od značky s dobrým jménem Koření Králů je k sehnání zde za super cenu. Akční cena 230 Kč.