Fitkoření.cz - koření z celého světa

Grilované kuře

Výjimečný a žádaný produkt Grilované kuře od dodavatele kvalitních produktů Koření Králů jednoduše můžete pořídit právě za super cenu! V akci za 250 Kč.
EAN: 8595666245114
Grilované kuře 350

Grilované kuře

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
35 g
27 Kč
77.1 Kč

malá kořenka
45 g
48 Kč
106.7 Kč

velký sáček 
350 g
210 Kč
60.0 Kč

velká kořenka
350 g
250 Kč
71.4 Kč

kilogram
1000 g
350 Kč
35.0 Kč

 
Složení: paprika, cibule, sůl (18%), česnek, kmín, chilli, oregano.
Grilované kuře je klasická směs koření na grilování a pečení kuřete. Koření je namíchané ze špičkové papriky, která dodá masu krásnou barvu i chuť. Přesto, že koření obsahuje špetku chilli, není pálivé a chutná i dětem. Nejlepší příprava grilovaného kuřete je připravit si marinádu ze 2 lžic koření grilované kuře, přidáme 2 lžíce oleje a 2 lžíce piva a rozmícháme. Touto marinádou potíráme kuře při pečení a pravidelně poléváme výpekem.
Upéct celé kuře tak, aby nebyla prsa vysušená není jednoduché. Kuřecí maso musí dosáhnout minimální teploty 74 °C, aby se zničili nebezpečné bakterie, ale dlouhá tepelné příprava udělá z kuřecího masa tuhou, suchou „hmotu“. Dobrým pomocníkem je zapichovací teploměr, který nám včas oznámí, že je čas vyndat kuře z trouby.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.